Reklama
Reklama

Pijany złodziej samochodu. Wjechał w stos drewna

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

22-latek z Tomaszowa Lubelskiego jechał mercedesem całą szerokością jezdni, zjechał na pobocze prosto w stos drewna opałowego. Jak się okazało miał ponad 1,5 promila alkoholu, nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania, a samochód, który prowadził ukradł.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, tuż po godz. 23:00.

Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że ulicą Armii Krajowej w Tomaszowie Lubelskim kierowca porusza się całą szerokością jezdni. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zobaczyli samochód marki Mercedes, który stoi na poboczu drogi w stosie drewna opałowego, a za nim ukrywającego się mężczyznę. Kiedy policjanci wyszli z radiowozu ten ruszył do ucieczki. Został zatrzymany.

Jak się okazało, 22-latek jechał na „podwójnym gazie”. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto nie posiadał nigdy uprawnień do kierowania. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że samochód nie należy do kierującego. Mężczyzna kilka godzin wcześniej ukradł go z jednej z posesji w Tomaszowie Lubelskim podczas nieobecności właściciela. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań.

Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us