Reklama
Reklama

Poważny wypadek w Krzaku. Citroen wjechał w drzewo

foto: Policja foto: Policja

47-letni kierujący Citroenem z poważnymi obrażeniami pogotowiem lotniczym został przetransportowany do szpitala. Jego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. - Prawdopodobnie kierujący jechał zbyt szybko i był nietrzeźwy - informuje rzeczniczka zamojskiej policji.

Do wypadku doszło w niedzielę na drodze powiatowej w m. Krzak.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec gm. Nielisz kierując citroenem na łuku drogi w lewo nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, wpadł do rowu a następnie uderzył w drzewo.Z obrażeniami ciała helikopterem został przetransportowany do szpitala. Prawdopodobnie przyczyną utraty panowania nad pojazdem była nadmierna prędkość, z jaką poruszał się 47-latek oraz stan nietrzeźwości. Jednak dokładny wynik stężenia alkoholu w organizmie kierującego citroenem będzie znany po wykonaniu badania jego krwi. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali mundurowi wykonując czynności procesowe na podstawie, których ustalony zostanie dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us