Reklama
Reklama

Tragiczny wypadek w Krasnem. Kierowca był pijany

foto: Policja foto: Policja

W wyniku zderzenia Volkswagena z ciągnikiem rolniczym, na skutek odniesionych obrażeń, zmarł 48-letni pasażer osobówki. Kierowca auta miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15 w m. Krasne w pow. zamojskim.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą poruszając się drogą krajową nr 17 od Izbicy w kierunku Starego Zamościa na skrzyżowaniu wykonywał manewr skrętu w lewo w kierunku m. Kolonia Krasne. Kiedy już prawie skręcił, w środkową część przyczepy uderzył kierujący Volkswagenem, który krajową 17-stką poruszał się w przeciwnym kierunku. Z obrażeniami ciała do szpitala załoga karetki pogotowia przewiozła trzy osoby, które podróżowały Volkswagenem. Niestety jednej z nich, 48-letniego mieszkańca gm. Stary Zamość nie udało się uratować. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy, jednak 46-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość, który siedział za kierownicą Volkswagena w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us