Logo
Wydrukuj tę stronę

Nietrzeźwy wjechał w hydrant, sam zgłosił to na policję

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

37-letni mężczyzna zgłosił zniszczenie przydrożnego hydrantu. Jak ustalili policjanci, zgłaszający najprawdopodobniej sam był sprawcą kolizji, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Mieszkaniec gminy Uchanie miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie gminy Uchanie.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że ktoś uszkodził przydrożny hydrant, prawdopodobnie w wyniku kolizji drogowej. Na miejscu zgłaszający był sam i wskazał miejsce uszkodzenia mienia. Policjanci zabezpieczyli na miejscu plastikowe i szklane elementy pojazdu, który najprawdopodobniej uczestniczył w tym zdarzeniu. Kolor oraz marka zgadzały się z autem, które posiadał zgłaszający. Kiedy policjanci pojechali do jego domu, uszkodzony pojazd stał w garażu. Jak ustalono, mężczyzna jeździł tego dnia autem, a poza tym świętował urodziny pijąc alkohol z kolegą.

Kiedy sprawdzono stan trzeźwości 37-latka okazało się, że ma on 2 promile alkoholu z organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Teraz funkcjonariusze wyjaśnią wszelkie okoliczności tego zdarzenia.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl