Reklama

Pijany wiózł poszukiwanego

foto: Policja foto: Policja

Kierowca Peugeota jechał przez Hrebenne, miał w organizmie 2 promile alkoholu. Pasażerem był poszukiwany przez sąd 54-latek.

Do zdarzenia doszło wczoraj.

Dyżurny hrubieszowskiej policji został poinformowany, że kierujący pojazdem marki Peugeot może być nietrzeźwy. Kiedy policjanci zauważyli wskazany pojazd próbowali zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierowca nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, najpierw zwolnił, a następnie przyspieszył i zaczął uciekać przed mundurowymi. Po przejechaniu kilkuset metrów został zatrzymany. Kiedy zbadano jego stan trzeźwości okazało się, że ma 2 promile alkoholu w organizmie.

32-letni kierowca z gminy Horodło wiózł także pasażera. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych bazach okazało się, że 54-latek z powiatu chełmskiego jest poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Pasażer peugeota trafił już do Zakładu Karnego. Kierowca odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i nie zatrzymanie się do kontroli.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us