Reklama

Wjechał w zarośla. Miał prawie 2 promile

foto: Policja foto: Policja

63-letni kierowca mercedesa miał prawie 2 promile. Zjechał do przydrożnego rowu i zatrzymał się w zaroślach. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 16 na drodze W-835 w miejscowości Markowicze (powiat biłgorajski). Policjanci otrzymali zgłoszenie o samochodzie w przydrożnym rowie. Jak wstępnie ustalili, kierowca osobowego Mercedesa jadąc w stronę Biłgoraja zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu. Mężczyzna pojazdem jechał dalej, aż zatrzymały go gęste zarośla.

Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że 63 latek miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna nie odniósł obrażeń.

Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Teraz 63 letni mieszkaniec gminy Jarosław stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us