Logo
Wydrukuj tę stronę

Śmiertelny wypadek w Suchowoli. Zginął pieszy

foto: Policja foto: Policja

Kierowca osobowego Daewoo stracił panowanie nad pojazdem i potrącił pieszego idącego chodnikiem. 43-letni pieszy zginął na miejscu. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj tuż po godzinie 16.30 w m. Suchowola.

- Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 58-letni kierujący samochodem m. Daewoo jadąc od strony Zamościa w kierunku Krasnobrodu na łuku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i potrącił idącego chodnikiem 43-letniego mieszkańca gm. Adamów, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Niestety pieszy na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu wypadku. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący daewoo był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl