Reklama
Reklama

Rowerzysta wjechał w busa szkolnego, bo go nie zauważył

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

57-letni rowerzysta wjechał w busa szkolnego. Jak się okazało cyklista tak zatracił się w jeździe swoim jednośladem, że nie zauważył busa szkolnego, który zatrzymał się na jezdni. Wjechał w tylne drzwi pojazdu i z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00 w miejscowości Mojsławice w powiecie hrubieszowskim.

Jak informuje policja, kierujący rowerem wjechał w busa szkolnego służącego do przewozu dzieci. Funkcjonariusze ustalili, że 57-letni cyklista tak zatracił się w jeździe swoim jednośladem, że nie zauważył jak jadący przed nim kierowca busa szkolnego zatrzymał się na jezdni. Rowerzysta nie podnosząc głowy i nie patrząc się przed siebie wjechał w tyle drzwi pojazdu.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. 57-letni cyklista z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Natomiast 57-letni kierowca mercedesa nie poniósł żadnych obrażeń ciała. Rowerzysta został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

1 komentarz

  • UŻYTKOWNIK DRÓG
    UŻYTKOWNIK DRÓG środa, 05 czerwiec 2019 19:08 Link do komentarza

    NORMALNIE MISTRZ, POCHYLIŁ SIĘ ŻEBY SIĘ BOLID ROZPEDZIL. A TAK SWOJA DROGA, TAKA DYGRESJA, PRZERAŻAJĄCE JEST ŻE NA TAKI BOLID WYSTARCZY TYLKO DOWÓD OSOBISTY W PRZYPADKU DOROSŁYCH, ALE ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW JUZ NIE. DOBRZE ŻE NIKOMU KRZYWDY NIE ZROBIŁ.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us