Reklama
Reklama

Tragiczny wypadek w Masłomęczu

foto: Policja foto: Policja

 23-letni kierowca Audi potrącił 48-letnią pieszą. W wyniku poniesionych obrażeń ciała kobieta zmarła w szpitalu. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Masłomęcz w powiecie hrubieszowskim. Policjanci poszukują świadków, którzy mogli widzieć zdarzenie.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło po godzinie 21:00. Jak ustalili policjanci, 23-letni kierowca Audi jadąc w kierunku Mircza potrącił idącą poboczem pieszą, która poruszała się bez elementów odblaskowych. Prawdopodobnie kierujący nie zauważył pieszej i nie zdążył w porę zahamować.

Na miejsce przybyła karetka pogotowia, która przetransportowała nieprzytomną 48-latkę do szpitala. Kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła. Kierujący był trzeźwy. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok kobiety.

Policjanci wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Funkcjonariusze poszukują świadków, którzy mogli widzieć zdarzenie. Osoby, które posiadają informacje, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie pod nr tel. tel 84-696-62-10, 84-696-62-80 lub 112.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us