Reklama

Wymusił policjantom. Miał prawie dwa promile

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

64 latek wjechał motorowerem na skrzyżowanie, wymusił pierwszeństwo policjantom z biłgorajskiej drogówki, którzy jechali nieoznakowanym radiowozem. Mężczyzna miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu a motorower, którym jechał, nie był dopuszczony do ruchu, nie był zarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia OC.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:00 w miejscowości Zagrody (powiat biłgorajski) na skrzyżowaniu z trasą W-835. Kierowca motoroweru wjechał na skrzyżowanie nie udzielając pierwszeństwa policjantom, którzy jechali nieoznakowanym radiowozem zmuszając kierowcę do gwałtownego hamowania. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Jak się okazało kierowcą motoroweru był 64 letni mieszkaniec gminy Goraj.

Motorowerzysta miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Nie było to jednak jedyne przewinienie 64 latka. Jak ustalili policjanci motorower, którym jechał nie był dopuszczony do ruchu, pojazd nie był zarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia OC.

Teraz mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us