Reklama
Reklama

Wypadek z udziałem trzech pojazdów

foto: Policja foto: Policja

Kierujący Volkswagenem podczas wyprzedzania na łuku drogi najechał na tył ciągnika rolniczego, spychając go z drogi, po czym uderzył w prawidłowo jadącą z przeciwka Skodę. Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15:00 w miejscowości Wierszczyca w powiecie tomaszowskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni mieszkaniec gm. Tyszowce kierując Volkswagenem podczas wykonywania manewru wyprzedzania na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w jadący prawidłowo tym samym pasem ruchu ciągnik rolniczy marki Zetor. Kierował nim 47-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Z przeciwka samochodem marki Skoda jechał 72-letni mieszkaniec gminy Jarczów, w którego również uderzył Volkswagen.

Kierujący Skodą z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us