Reklama
Reklama

Zderzenie 4 aut pod Krasnymstawem. 6 osób trafiło do szpitala [WIDEO]

foto: Policja foto: Policja

Zderzenie czterech pojazdów na obwodnicy Krasnegostawu. Sześć osób trafiło do szpitala. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Całe zdarzenie zarejestrowane zostało przez monitoring pobliskiej stacji paliw.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 19:00.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierująca samochodem osobowym marki Daewoo, 27-letnia mieszkanka gm. Turobin wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zdarzenia z jadącym w stronę Lublina Audi, którym kierowała 21-latka z gminy Grabowiec. Audi uderzyło w osobowego busa marki Volkswagen, prowadzonego przez 37-latkę z powiatu chełmskiego, która przewoziła troje pasażerów. Uderzenie było na tyle silne, iż pojazd cofną się i uderzył w stojący za nim bus marki Renault, którym kierował 21-latek z gminy Krasnystaw.

Oprócz karetek pogotowia na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Do szpitali trafiło łącznie 6 osób. Najpoważniejszych obrażeń doznała kierująca audi oraz jadący z nią pasażer.

Droga w miejscu zdarzenia była przez kilka godzin była zablokowana. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera znajdująca się na pobliskiej stacji benzynowej. Policja opublikowała nagranie "ku przestrodze".

Media

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us