Reklama
Reklama

Hrubieszów: Zaginął Marcin Gniazdowski

foto: Policja foto: Policja

Hrubieszowscy policjanci poszukują zaginionego 30-letniego Marcina Gniazdowskiego. Mężczyzna w ubiegłym miesiącu wyjechał do pracy do Niemiec. Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub 84 696 62 80.

Marcin Gniazdowski mieszka w Uchaniach. Jak wynika z ustaleń policji, mężczyzna w marcu wyjechał do pracy w Niemczech, a 26.03.2019 roku ostatni raz nawiązał kontakt telefoniczny z dziewczyną.

Rysopis zaginionego: wzrost: 170 cm, włosy czarne krótkie, brak zarostu, nos prosty, oczy piwne, uszy przylegające, uzębienie pełne. Znaki szczególne - blizna na prawej ręce.

Policja prosi wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat zaginionego o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub 84 696 62 80.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us