Reklama
Reklama

Mołdawianin przekroczył prędkość. Chciał wręczyć łapówkę

foto: Policja foto: Policja

Do 10 lat więzienia może grozić obywatelowi Mołdawii, który kierując ciężarowym Mercedesem przekroczył dozwoloną prędkość a w zamian za odstąpienie od ukarania, próbował wręczyć policjantom łapówkę. Usłyszy zarzut usiłowania wręczenia funkcjonariuszom korzyści majątkowej.

Policjanci zatrzymali auto w Krynicach, na drodze krajowej nr 17. Obywatel Mołdawii przez teren zabudowany jechał z prędkością 90 km/h. Kiedy policjantka poprosiła kierującego o okazanie dokumentów, mężczyzna podał tylko paszport wraz z wsuniętym banknotem. Funkcjonariuszka oddała paszport wraz z zawartością prosząc 39-latka o podanie dokumentów wymaganych do kontroli. Mołdawianin wykonał polecenie, ponownie wręczył policjantom dokumenty, w których znów pojawiły się pieniądze. Było to 30 euro. Mężczyzna poprosił, by policjanci puścili go wolno, bo ma jeszcze 10 min do przerwy i się śpieszy.

Kierujący został poinformowany, że popełnił przestępstwo i w tym momencie zostaje zatrzymany oraz przewieziony do komendy policji, gdzie zostaną wykonane z nim dalsze czynności.

Wczoraj prokurator ogłosił zarzut wręczenia korzyści majątkowej. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • Cygan
    Cygan czwartek, 21 marzec 2019 10:17 Link do komentarza

    Kasa w dokumentach została z granicy bo wiadomo jak tam jest A że pauza musiał kręcić to się i spieszy i wielka afera ale są efekty ... Brawo dla organów ścigania za złapanie groźnego przestępcy..... Parodia

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us