Reklama
Reklama

Izbica: Pieszy potrącony przez betoniarkę

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Do potrącenia pieszego przez samochód ciężarowy (betoniarkę) doszło w sobotę w Izbicy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pieszy szedł nieprawidłową stroną jezdni i był pijany. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 2:00.

Jak informuje policja, 57-latek kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco potrącił 23-letniego mieszkańca gminy Izbica. Do zdarzenia doszło w oświetlonym miejscu, w terenie zabudowanym. Pieszy szedł nieprawidłową stroną jezdni. Okazało się też, że potrącony mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 23-latek został przewieziony do szpitala. Nie doznał poważnych obrażeń ciała. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

57-letni kierowca może mówić o sporym pechu, gdyż jego ciężarówka brała również udział w zdarzeniu drogowym w miejscowości Izbica dzień wcześniej. Spod kół betoniarki wystrzelił kamień i uderzył w szybę jadącej w stronę Zamościa Toyoty. Kierujący ciężarówką został zatrzymany do kontroli drogowej w Sitańcu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us