Reklama
Reklama

Autostopowicz okradł 71-latka

foto: Policja foto: Policja

Krasnostawscy policjanci zatrzymali 21-latka, który jesienią ubiegłego roku okradł mężczyznę, który go podwiózł. Na jego trop policjanci wpadli podczas pracy przy sprawie kradzieży z włamaniem do szafek pracowniczych w jednym z krasnostawskich zakładów pracy. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Do kradzieży doszło w październiku ubiegłego roku. 71-letni mieszkaniec Rejowca Fabrycznego wracał autem do domu. Gdy przejeżdżał przez Krasnystaw, na przystanku przy ul. Rejowieckiej zauważył autostopowicza. 71-latek zatrzymał się, a ten zapytał czy może z nim podjechać do Siennicy Nadolnej. Po tym jak młodzieniec wysiadł, kierowca zorientował się, że w samochodzie nie ma jego telefonu i dokumentów, które zawsze kładzie przy drążku zmiany biegów.

Wczoraj krasnostawscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Krasnystaw, który dokonał kradzieży. Na jego trop policjanci wpadli podczas pracy przy sprawie kradzieży z włamaniem do szafek pracowniczych w jednym z krasnostawskich zakładów pracy. Mężczyzna wyjaśnił policjantom, że po tym jak obejrzał skradziony telefon stwierdził, że jest on niskiej wartości i wyrzucił go w zarośla.

21-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do ich popełnienia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us