Reklama
Reklama

Tomaszów Lubelski: Internetowy oszust "sprzedał" telefon blisko stu osobom

foto: Policja foto: Policja

Tomaszowscy policjanci zajmujący przestępczością gospodarczą, zatrzymali 24-latka, który ma na swoim koncie blisko 100 oszustw. Mężczyzna oferował w Internecie telefon do sprzedaży, pobierał pieniądze ale towaru nie wysyłał. Dodatkowo miał już wyrok skazujący i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna wystawiał w Internecie ogłoszenie, że ma do sprzedania telefon. Potencjalni klienci wysyłali pieniądze, ale towar nigdy do nich nie dotarł. W taki sposób oszukał blisko 100 osób na kwotę przekraczającą 50 tys. zł. Wczoraj 24-latkowi został przedstawiony zarzut. Policja wystąpiła z wnioskiem o areszt dla oszusta. Dzisiaj mężczyzna zostanie przetransportowany do sądu, który zdecyduje o zastosowaniu tymczasowego aresztu. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Pomimo młodego wieku mężczyzna ma już na swoim koncie wyrok za oszustwo, w związku z którym był szukany w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us