Reklama
Reklama

Zderzenie trzech aut w Łabuńkach Pierwszych

foto: Policja foto: Policja

Niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w Łabuńkach Pierwszych. Jak ustalili policjanci, kierujący fiatem hamując wpadł w poślizg i uderzył w stojącego mercedesa, a następnie wjeżdżając na przeciwny pas ruchu uderzył w jadący z przeciwka pojazd marki Iveco. Kierowca fiata został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek około godziny 6:00, na krajowej „siedemnastce”.

- Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem poruszając się w kierunku Zamościa, aby uniknąć zderzenia z mercedesem, który zatrzymał się za stojącym na wydzielonym na jezdni miejscu przystankowym autobusem, gwałtownie zahamował. Nie uniknął jednak zderzenia, wpadł w poślizg i najpierw uderzył w tył mercedesa, a następnie zjeżdżając na przeciwny pas ruchu uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki Iveco, którym kierował 54-letni mieszkaniec gm. Skierbieszów - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Do szpitala został przewieziony kierowca fiata, 25-letni mieszkaniec gm. Komarów. Po wykonanych badaniach okazało się, że mężczyzna poza ogólnymi potłuczeniami nie doznał poważniejszych obrażeń.

Kierujący byli trzeźwi. Za niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym 25-latek otrzymał mandat karny. Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne pojazdów biorących udział w kolizji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us