Reklama
Reklama

Jechała po męża, miała prawie 3 promile

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miała kobieta, którą w sobotę wieczorem w Chorupniku (pow. krasnostawski) zatrzymali do kontroli policjanci. W tym stanie miała problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Mieszkanka gminy Izbica jechała po męża, który wracał z delegacji.

Kobieta zatrzymana została w sobotę po godzinie 19.00. Policjanci zwrócili uwagę na samochód marki Audi, gdyż kierowca pojazdu miał wyraźne problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy.

Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że auto prowadzi 34-letnia mieszkanka gminy Izbica. Kobieta miała w swoim organizmie 2,9 promila alkoholu. Mundurowym tłumaczyła, iż właśnie jedzie po męża, który wraca z delegacji.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i sporządzili dokumentację do Sądu.

1 komentarz

  • LOVE_ZMC
    LOVE_ZMC poniedziałek, 04 luty 2019 15:16 Link do komentarza

    BOŻE jak mnie denerwują ludzie którzy wsiadają po pijaku do samochodu...GRRRRRRR...jeszcze pół biedy że ktoś taki może sam sie zabić...ich wybór...ale jakie ogromne zagrożenie stanowią dla innych w tym dzieci...ja bym do więzienia zamykał i nakładał takie kary że do końca życia by sie taka osoba nie wypłaciła

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us