Reklama
Reklama

Bombowy żart w Tomaszowie

foto:Policja foto:Policja

Przedmiot przypominający bombę zauważyli na sklepowej półce pracownicy jednego z dyskontów w Tomaszowie Lubelskim. Zaalarmowano służby. Na miejsce przybyli m.in. antyterroryści. Okazało się, że podejrzany przedmiot to nie ładunek wybuchowy tylko część dziecięcej zabawki. Za "bombowy żart" odpowiedzą trzej mieszkańcy gminy Rachanie.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Tomaszowie Lubelskim. Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał informacje, że w jednym z dyskontów zauważono podejrzanie wyglądający przedmiot ze świecącymi diodami, który wyglądem przypomina ładunek wybuchowy.

Na miejsce przybyli policjanci, specjalny oddział antyterrorystyczny oraz straż pożarna, pogotowi gazowe, energetyczne i zespół ratownictwa medycznego. Przeprowadzono ewakuację klientów i pracowników dyskontu, a także osób przebywających w przyległych budynkach.

Gdy funkcjonariusze przystąpili do sprawdzania podejrzanego pakunku oraz jego zawartości, okazało się, że przedmiot nie ma nic wspólnego z bombą. Była to część zabawki, którą można kupić w dyskoncie.

Sprawcami „bombowego żartu” okazali się trzej mieszkańcy gminy Rachanie w wieku 17, 21 i 24 lat.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us