Reklama
Reklama

Opel wjechał w BMW. Jeden z kierowców trafił do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Kierowca Opla stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w BMW. Do szpitala trafił jeden z kierowców. Jak informuje policja, prawdopodobnie przyczyną zdarzenia była prędkość niedostosowana do panujących na drodze warunków.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej w m. Lipsko.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na łuku drogi 78-letni kierujący pojazdem marki Opel stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki BMW, którym kierował 37-letni mieszkaniec gminy Adamów. Kierowca BMW widząc, że Opel wjeżdża na jego pas ruchu wjechał na chodnik, jednak nie zdołał uniknąć zderzenia. Do szpitala został przewieziony kierujący BMW, na szczęście po badaniach okazało się, że poza ogólnymi potłuczeniami 37-latek nie doznał poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy biorący udział w kolizji byli trzeźwi. Z uwagi na powstałe w pojazdach uszkodzenia mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne samochodów. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

W czasie, gdy doszło do zdarzenia padał śnieg, droga była mokra i w niektórych miejscach oblodzona. Kolejny raz policjanci apelują o dostosowanie stylu jazdy i prędkości do panujących na drodze warunków.

2 komentarzy

  • ot tyle
    ot tyle czwartek, 31 styczeń 2019 12:45 Link do komentarza

    "szybko ale pewnie"

  • emil112
    emil112 czwartek, 31 styczeń 2019 12:58 Link do komentarza

    Jechałem wczoraj tą drogą przejeżdżałem obok. Wina kierowcy ale tam było tak ślisko że się nie dziwie. Wczoraj odrobinę popadało nad Zamościem, całą noc prawie ale gdzie by z rana piaskarki puścić po co ??? Te służby powinny być w pogotowiu min 2 pracowników. Kierowca jest winny ale gdyby piaskarka przejechała chociaż o 11 to by do tego nie doszło. Po takich drogach nieda się jeździć a kasę zdzierają od nas przez cały rok.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us