Logo
Wydrukuj tę stronę

Pobili, bo kierowca ochlapał pieszych błotem. 38-latek zmarł w szpitalu

foto: Policja foto: Policja

Zmarł kierowca brutalnie pobity, za to, że jadąc samochodem ochlapał pieszych błotem. Sprawcy trafili do aresztu. Tragiczne wydarzenia rozegrały się w niedzielę w jednej z miejscowości gminy Krasnystaw.

Jak informuje policja, dwaj mężczyźni w wieku 21 i 31 lat pobili kierowcę, który chwilę wcześniej przejeżdżając samochodem ochlapał jednego z nich błotem pośniegowym. Po tym zdarzeniu pieszy wraz ze znajomym pojechał na posesję 38-letniego kierowcy. Napastnicy brutalnie pobili go pałkami. Mężczyzna z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować my życia. 38-latek zmarł w szpitalu.

Sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. W środę Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl