Reklama

Pobili, bo kierowca ochlapał pieszych błotem. 38-latek zmarł w szpitalu

foto: Policja foto: Policja

Zmarł kierowca brutalnie pobity, za to, że jadąc samochodem ochlapał pieszych błotem. Sprawcy trafili do aresztu. Tragiczne wydarzenia rozegrały się w niedzielę w jednej z miejscowości gminy Krasnystaw.

Jak informuje policja, dwaj mężczyźni w wieku 21 i 31 lat pobili kierowcę, który chwilę wcześniej przejeżdżając samochodem ochlapał jednego z nich błotem pośniegowym. Po tym zdarzeniu pieszy wraz ze znajomym pojechał na posesję 38-letniego kierowcy. Napastnicy brutalnie pobili go pałkami. Mężczyzna z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować my życia. 38-latek zmarł w szpitalu.

Sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. W środę Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us