Reklama
Reklama

20-latek wjechał w drzewo. Miał dużo szczęścia

foto: Policja foto: Policja

20-latek z gm. Radecznica kierując Audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Z rozbitego samochodu kierującemu pomogli wydostać się strażacy. W szpitalu okazało się, że nie odniósł groźniejszych urazów. Jak informuje policja, prawdopodobnie przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość oraz stan techniczny pojazdu.

Do zdarzenia doszło wczoraj w m. Podborcze w gminie Radecznica.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Radecznica kierując pojazdem marki Audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. 20-latek został uwięziony w samochodzie, z którego pomogli mu się wydostać strażacy. Załoga karetki pogotowia przewiozła kierującego do szpitala, na szczęście po badaniach okazało się, że nie doznał groźniejszych obrażeń. Policjanci ustalili, że 20-latek był trzeźwy - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. -Prawdopodobną przyczyną kolizji była nadmierna prędkość z jaką poruszał się kierujący audi niedostosowana do panujących na drodze warunków. Na jezdni zalegało błoto pośniegowe, miejscami było ślisko. Okazało się również, że 20-latek poruszał się pojazdem technicznie nieprzystosowanym do zimowej jazdy. W audi w trzech zimowych oponach bieżnik był zużyty, natomiast czwarta opona była letnia i również z nadmiernie zużytym bieżnikiem.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg kolizji i apelują o ostrożność na drodze.

1 komentarz

  • eryk
    eryk środa, 30 styczeń 2019 10:25 Link do komentarza

    A co ze sprawą spalarni w Szopinku? Wróbelki ćwierkają że grzebią coś w ziemi... A tu CISZA..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us