Reklama
Reklama

Pałkami pobili 38-latka, bo ochlapał pieszych

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy brutalnie pobili 38-latka. Mężczyzna z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Powodem agresji było to, że 38-latek jadąc samochodem ochlapał pieszych błotem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w jednej z miejscowości gminy Krasnystaw.

Jak informuje policja, 38-latek został pobity przez dwóch napastników. Mężczyźni zadali mu liczne ciosy pałkami po całym ciele. Po zdarzeniu pokrzywdzony trafił do szpitala z licznymi obrażeniami. Lekarze jego stan określili jako zagrażający życiu.

Policjanci na podstawie m.in. zeznań świadków ustalili, że sprawcami są dwaj mieszkańcy tej samej miejscowości w wieku 21 i 31 lat. Ustalenia śledczych wskazują, że powodem pobicia miał być fakt, że pokrzywdzony kilka minut wcześniej jadąc samochodem ochlapał błotem jednego z napastników, który szedł ze swoją koleżanką. Po zajściu mężczyzna wraz ze swoim kolegą pojechał pod dom kierowcy. Napastnicy brutalnie bili 38-latka na oczach innych osób.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali napastników. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszą zarzuty.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us