Reklama
Reklama

Zawalów: Wjechał w płot, prawdopodobnie zasnął za kierownicą

foto: Policja foto: Policja

W Zawalowie 37-letni kierowca Renaulta zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w ogrodzenie posesji. 37-latka oraz troje pasażerów, w tym dwoje dzieci, załoga karetki pogotowia przewiozła do placówki służby zdrowia.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano.

- Na krajowej 74-ce kierujący pojazdem m. Renault 37-letni obywatel Ukrainy mieszkający w województwie śląskim, na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu, zahaczył o wjazd do posesji, a następnie uderzył w ogrodzenie. Razem z 37-latkiem podróżowała 32-letnia kobieta oraz dwoje dzieci w wieku 5 i 6 lat, również mieszkańcy województwa śląskiego. Zarówno kierujący, jak i pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Badanie trzeźwości kierującego renault wykazało, że był trzeźwy. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że przyczyną wypadku najprawdopodobniej było zaśnięcie 37-latka za kierownicą samochodu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci kolejny raz apelują o ostrożność i rozwagę.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us