Reklama
Reklama

Hrubieszów: Trwają poszukiwania Alberta Szumiły

foto: Policja foto: Policja

Trwają poszukiwania 18-letniego Alberta Szumiły. Na miejscu gdzie odnaleziono ślady zaginionego, pracują policjanci, nurkowie, strażacy z grupy poszukiwawczo – ratowniczej z Przemyśla przy użyciu sonaru sprawdzają koryto rzeki Huczwa. Policja po raz kolejny apeluje do osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego.

Przypominamy, że zaginięcie Alberta Szumiły zgłoszono dyżurnemu hrubieszowskiej policji w poniedziałek po godzinie 4:00. Policjanci podjęli działania poszukiwawcze. Jak wynika z ustaleń, chłopak przebywał na imprezie w lokalu na osiedlu Lipice w Hrubieszowie. Potem najprawdopodobniej wyszedł z niej i udał się w kierunku miejscowości Brodzica. Do chwili obecnej zaginiony nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Na miejscu, gdzie ostatnio widziany był chłopak i gdzie odnaleziono jego ślady, pracują pogranicznicy ze sprzętem noktowizyjnym, nurkowie, strażacy z łodzią. Wczoraj grupa poszukiwawczo - ratownicza PSP z Przemyśla przy użyciu sonaru sprawdza koryto rzeki Huczwa. Na miejscu poszukiwań używano także drona oraz psa tropiącego. 

Policja apeluje do wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę, która mogłaby pomóc w odnalezieniu zaginionego. Kontaktować się można pod nr tel. 84- 696-62- 80 lub 112. Sprawdzany jest każdy ślad i każda informacja.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us