Reklama
Reklama

Pijani wracali z dyskoteki. Zepchnęli inne auto i wylądowali w rowie

foto: Policja foto: Policja

Wracając z dyskoteki w Łabuniach, jadąc BMW, zepchnęli jadącą przed nimi Toyotę do rowu. Kierowca Toyoty i pasażerowie BMW, trafili do szpitala. Kierujący BMW miał najmniej w wydychanym powietrzu alkoholu, bo 0,70 promila, jego koledzy mieli około promila. Uciekł z miejsca zdarzenia i ukradł zaparkowane auto, które również rozbił. Tłumaczył, że został porwany.

Do zdarzenia doszło o godzinie 9:00, w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska.

BMW wjechało w tył Toyoty jadącej w tym samym kierunku. Oba pojazdy wylądowały w rowie. W momencie kiedy policjanci i strażacy przyjechali na miejsce kierujący z BMW, mieszkaniec pow. krasnostawskiego uciekł do lasu. Część ratowników została z rannymi do przybycia karetki pogotowia, a pozostali ruszyli w ślad za uciekinierem.

Jak się później okazało 18-latek dobiegł do stadniny koni i tam ukradł zaparkowane na parkingu renault, które podczas ucieczki, również rozbił. Szybka reakcja policjantów, przy pomocy osoby postronnej, doprowadziła do zatrzymania zbiega w miejscowości Łaszczów. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał w organizmie 0,70 promila.

18-latek oznajmił mundurowym, że nie jechał BMW ani Renaultem i to nie on rozbił te samochody. Cały czas tłumaczył, że został porwany. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tych dwóch zdarzeń a mieszkaniec pow. Krasnostawskiego został osadzony w areszcie policyjnym.

4 komentarzy

 • mmm
  mmm czwartek, 27 grudzień 2018 18:42 Link do komentarza

  wypałować ...inaczej nie zrozumią.

 • Adam
  Adam czwartek, 27 grudzień 2018 19:37 Link do komentarza

  Ale wstyd dla rodzin tych ....... heheheheheh

 • Janusz
  Janusz czwartek, 27 grudzień 2018 20:57 Link do komentarza

  Patoligia w bmw

 • Justus
  Justus czwartek, 27 grudzień 2018 21:14 Link do komentarza

  Gdyby kogoś zabił na drodze, to miałby to na sumieniu do końca życia....a przecież czasami giną w wypadkach dzieci i całe rodziny jadące samochodami, bo jakiś bałwan chciał się napić i poszaleć sobie za kółkiem!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us