Reklama
Reklama

Tragiczny wypadek podczas zwózki drewna. Zginął 57-latek

foto: Policja foto: Policja

57-latek z gminy Stary Zamość zginął podczas przewożenia saniami drewna. Jak informuje policja, mężczyzna prawdopodobnie został śmiertelnie przygnieciony przez zaprzęgniętego w sanie konia.

Tragiczny wypadek wydarzył się w piątek, w gminie Stary Zamość. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 57-latek wracając z lasu do domu z drewnem przewożonym na saniach, z nieznanych na chwilę obecną przyczyn znalazł się poza saniami i został przygnieciony przez konia. Leżącego na śniegu 57-latka odnaleźli współpracownicy, którzy zaniepokoili się, że ich kolega długo nie wraca. Natychmiast powiadomili pogotowie ratunkowe, jednak 57-latka nie zdołano uratować - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało 57-latka zabezpieczono do dalszych badań. Prowadzone postępowanie ma wyjaśnić szczegóły oraz okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us