Reklama
Reklama

Tragiczny pożar domu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło wczoraj w m. Majdan Sielec (pow. tomaszowski). Sąsiedzi, którzy zobaczyli wydobywający się z domu dym jako pierwsi podjęli akcję gaśniczą. Reanimowali 72-letniego właściciela posesji, niestety nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych.

Z ustaleń policjantów wynika, że to sąsiedzi zobaczyli wydobywający się z domu na przeciwko dym. Powiadomili służby ratunkowe. Natychmiast udali się na posesję i jako pierwsi rozpoczęli akcję gaśniczą wewnątrz mieszkania. Tam też zastali swojego sąsiada bez oznak życia. Podjęli akcję reanimacyjną, jednak bez powodzenia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Był to samotnie mieszkający 72-letni właściciel posesji.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. W obecnej chwili trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Czynności na miejscu, wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us