Reklama
Reklama

Policja poszukuje świadków wypadku

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci z Zamościa wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego na drodze krajowej 74 w Gorajcu Zastawie. W skutek zdarzenia 77-letni mieszkaniec gminy Radecznica z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Osoby, które mają wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z zamojską Policją.

- Do wypadku doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na DK 74 w miejscowości Gorajec Zastawie. O zdarzeniu dyżurny komendy został poinformowany około godziny 17:20. Zgłaszający powiedział, że jadąc tamtędy na środku drogi zauważył leżącego starszego mężczyznę. Zatrzymał się i kiedy zauważył, że mężczyzna krwawi i posiada obrażenia ciała natychmiast zadzwonił na numer alarmowy. Dodał, że w okolicach nie zauważył innego pojazdu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyznę do szpitala. Policjanci wstępnie ustalili, że 77-latek z gminy Radecznica poruszając się drogą około godziny 17:00 został potrącony przez samochód, którego kierujący odjechał z miejsca zdarzenia.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą posiadać informację, co do okoliczności wypadku proszone są o kontakt z dyżurnym zamojskiej komendy pod numerem telefonu (84) 677-14-17 lub 112.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us