Reklama
Reklama

Kto widział Jana Kowalczyka?

foto: Policja foto: Policja

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionego 58-letniego Jana Kowalczyka. Mężczyzna w niedzielę brał udział w zawodach wędkarskich. Do chwili obecnej nie wrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź też znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie.

Jan Kowalczyk ma 58 lat i mieszka w gminie Łopiennik Górny. 4 listopada 2018 r. brał udział w zawodach wędkarskich na rzece Wieprz w miejscowości Kolonia Dobryniów (gm. Łopiennik Górny). Po zawodach uczestniczył w imprezie okolicznościowej kończącej sezon wędkarski. Ostatni raz kontaktował się z rodziną około godziny 18:00 informując, że jest niedaleko domu, po czym rozłączył się i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionego: wzrost 164 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemne-krótkie, oczy piwne, uszy odstające oraz duży zakrzywiony nos.

W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę ortalionową koloru zielonego, czapkę z daszkiem koloru zielonego, spodnie typu moro oraz gumowce koloru zielonego. Miał ze sobą sprzęt wędkarski.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 112.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us