Reklama
Reklama

Nietrzeźwi członkowie komisji wyborczej

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Do nietypowej interwencji doszło w niedzielę w miejscowości Bończa Kolonia w powiecie krasnostawskim. Policjanci po anonimowym zgłoszeniu sprawdzili trzeźwość członków komisji wyborczej. Trzech z nich było pod wpływem alkoholu.

W niedzielę wieczorem krasnostawscy policjanci odebrali anonimowe zgłoszenie o tym, iż członkowie komisji wyborczej w Bończy Kolonia, gm. Kraśniczyn są nietrzeźwi. Przed godziną 20:00 mundurowi przebadali ich alkomatem. Okazało się, że trzech członów, w tym zastępca przewodniczącego są pod działaniem alkoholu. Jeden z nich 57-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. U drugiego alkomat wskazał ponad 0,7 promila, a trzeci miał ponad 0,2 promila alkoholu w organizmie.

O powyższym fakcie został powiadomiony komisarz wyborczy, a nietrzeźwi członkowie zakończyli w tym momencie pracę w komisji. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us