Reklama
Reklama

Spadł z rusztowania, był nietrzeźwy

foto: Policja foto: Policja

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło na budowie w miejscowości Rybnica. 58-letni mężczyzna spadł z kilku metrów na posadzkę. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj, na budowie w miejscowości Rybnica. 

Policjanci ustalili, że 58-letni mężczyzna spadł z wysokości około 5 metrów na posadzkę. Ponieważ było czuć od niego alkohol funkcjonariusze zbadali jego stan trzeźwości i okazało się, że jest nietrzeźwy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na terenie budowy oprócz rannego znajdowało się jeszcze 5 pracowników z czego 3 było nietrzeźwych. Panowie mieli od 0,8 do 2,5 promila w alkoholu w organizmie. Mężczyźni tłumaczyli funkcjonariuszom, że wypili po piwku do śniadania.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Apelują o zachowanie ostrożności przy wykonywaniu wszelkich prac na wysokości.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us