Reklama
Reklama

Pożar w Dębowcu. 60-latka obudzili policjanci

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

60-latek spał w mieszkaniu, gdy w pobliskim budynku gospodarczym wybuchł pożar. Ogień zauważyli patrolujący okolicę policjanci ze Skierbieszowa. Funkcjonariusze obudzili właściciela posesji.

- Policjanci ze Skierbieszowa w nocy z piątku na sobotę patrolując teren gminy na jednej z posesji w miejscowości Dębowiec zauważyli płomienie wydobywające się z budynku gospodarczego. Mundurowi natychmiast weszli na podwórze kierując swoje kroki do budynku mieszkalnego znajdującego się w bardzo bliskiej odległości od płonącego pomieszczenia. Stukając w drzwi obudzili 60-letniego właściciela posesji, który nieświadomy zagrożenia spał nie słysząc pożaru. Kiedy 60-latek był już bezpieczny policjanci odłączyli zasilanie budynku i do czasu przybycia powiadomionej już wcześnie załogi Państwowej Staży Pożarnej z Zamościa zabezpieczyli teren - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Strażacy ugasili pożar. Na szczęście nikomu nic się nie stało, spaleniu uległa jedynie drewniana brama silnik elektryczny oraz kilka palet.

Właściciel posesji wyjaśnił, że do późnych godzin wieczornych w pomieszczeniu gospodarczym pilarką przecinał drewniane palety i być może wówczas doszło do zaprószenia ognia.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us