Reklama

Zaskoczyli włamywacza, jak oglądał program na skradzionym telewizorze

Chcieli zatrzeć ślady, foto: Policja Chcieli zatrzeć ślady, foto: Policja

W ręce tomaszowskich policjantów wpadło dwóch mieszkańców powiatu zamojskiego, którzy mają na swoim koncie włamania do kilku gospodarstw. Ich łupem padł sprzęt budowlany oraz gospodarstwa domowego. Jednego z włamywaczy policjanci zaskoczyli w momencie, gdy oglądał program na skradzionym telewizorze. Mężczyzna musiał także w obecności funkcjonariuszy opróżnić skradzioną pralkę, którą zdążył już zrobić pranie.

Do włamań doszło w jednej z miejscowości w gm. Krynice . Za pierwszym razem łupem włamywaczy padł sprzęt gospodarstwa domowego, m. in. telewizor, pralka, a także wędka i butla gazowa.
Dwa dni później sprawcy włamali się do budynku gospodarczego. Mężczyźni wyłamali kłódkę zabezpieczającą wejście i ukradli dwie kosiarki spalinowe. Przewieźli je do samochodu na taczce, którą później wyrzucili do rzeki. 

Policjanci namierzyli włamywaczy. Byli to mieszkańcy powiatu zamojskiego w wieku 44 i 56 lat. Obydwaj byli wcześniej notowani. W mieszkaniu jednego z nich policjanci znaleźli skradziony sprzęt, który stał się dla złodzieja bardzo użyteczny. Funkcjonariusze zaskoczyli włamywacza, w momencie jak oglądał program na skradzionym telewizorze. Mężczyzna zdążył też zrobić pranie przed przybyciem stróżów prawa. W ich obecności wylewał już tylko wodę, która pozostała w pralce po skończonym praniu.

Zatrzymanym zostały już przedstawione zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us