Reklama
Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 72-latka

foto: Policja foto: Policja

Kilka godzin trwały poszukiwania zaginionego 72-latka z gm. Turobin. Mężczyzna został odnaleziony w lesie w okolicach miejscowości Rokitów. Wyziębiony został przekazany pod opiekę lekarzy i przewieziony do szpitala.

Wczoraj wieczorem dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zawiadomienie o zaginięciu 72-letniego mieszkańca gm. Turobin. Mężczyzna około godziny 15:00 wyszedł z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku. Zaniepokojona dłuższą nieobecnością rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Z uwagi na to, że 72-latek cierpi na zaniki pamięci zachodziła obawa o jego życie i zdrowie. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w których brali udział policjanci i strażacy. Funkcjonariusze przeczesywali lasy, rozpytywali mieszkańców, sprawdzali zabudowania gospodarcze i pustostany.

Po kilku godzinach w terenie trudno dostępnym w lesie w okolicach miejscowości Rokitów 72-latek został odnaleziony. Mężczyzna znajdował się w zaroślach, był wychłodzony. Policjanci i strażacy udzielili mu pomocy.

Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która przewiozła wyziębionego 72-latka do szpitala.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us