Reklama
Reklama

Sułów: 23-latka wjechała skuterem do rowu, była pijana

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie 2,5 promila miała w organizmie 23-latka kierująca skuterem. Nieodpowiedzialną jazdę skończyła w przydrożnym rowie. Na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Sułowie.

- Ustalenia policjantów wskazują na to, że przyczyną kolizji była nadmierna prędkość z jaką poruszała się 23-latka z gm. Sułów niedostosowana do panujących warunków atmosferycznych. W okolicach skrzyżowania 23-latka wywróciła się i jazdę skończyła w przydrożnym rowie. Jak się okazało prędkość i styl jazdy to nie jedyne powody przewrócenia się pojazdu. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało bowiem, że w organizmie kierującej było prawie 2,5 promila alkoholu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kierująca skuterem w wyniku upadku doznała lekkich obrażeń. Na miejscu kolizji załoga karetki pogotowia udzieliła jej pomocy medycznej.

23-latka odpowie teraz przed sądem. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us