Reklama
Reklama

W pożarze stracili wszystko... Potrzebna pomoc

Tyle zostało z kuchni i pokoju matki z dzieckiem, foto: materiał nadesłany Tyle zostało z kuchni i pokoju matki z dzieckiem, foto: materiał nadesłany

Pożar pochłonął ich dom...stracili wszystko. Spaliły się nawet książki dziecka, przybory do szkoły, zabawki i ubrania. Rodzina z gminy Nielisz pilnie potrzebuję pomocy!

- Do pożaru doszło w środę, w jednej z miejscowości w gminie Nielisz. W budynku mieszkała matka z dwiema córkami i synkiem jednej z nich. Chłopiec rozpoczął właśnie naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Ogień strawił cały budynek, spaliły się nawet szkolne książki dziecka, przybory, zabawki i ubrania - poinformowała nas Karolina Hojda, przyjaciółka rodziny, która napisała do nas prośbę o nagłośnienie akcji. - Człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, jak szybko można stracić wszystko, na co pracowało się całe życie, dopóki sam tego nie doświadczy lub nie będzie tego świadkiem... Ja byłam. Widziałam jak płomienie w zawrotnym tempie pożerają to, co przed paroma chwilami było schronieniem - dodaje.

Przyczyną pożaru prawdopodobnie było zwarcie w instalacji elektrycznej starego, drewnianego domu. Budynek nie był ubezpieczony. Rodzina została bez dachu nad głową, bez niczego. Potrzebna jest pomoc.

Przyjaciele zorganizowali zbiórkę środków na odbudowę domu.

- Trzy wspaniałe kobiety, które w życiu przeszły bardzo wiele złego, ale sobie poradziły. Ciężko pracowały od najmłodszych lat, aby móc utrzymać siebie i ten dom. I kiedy już zaczynały wychodzić powoli na prostą znów spadł na nie ogromny cios, z którym już nie poradzą sobie same. Muszą zacząć praktycznie od zera, od fundamentów. Zostało im tyle, ile miały na sobie w momencie pożaru, nic więcej - relacjonuje Karolina Hojda. - Czasu jest niewiele, dni coraz krótsze, później nastanie zima. Moim marzeniem jest by jeszcze w tym roku mogli spędzić Święta razem przy jednym stole, w odbudowanym domu. Potrzebują wsparcia finansowego. Pomóżmy im, by mieli dach nad głową, by mieli gdzie wracać, by mieli, gdzie żyć - apeluje przyjaciółka rodziny. 

Pieniądze zbierane są za pośrednictwem portalu zrzutka.pl pod adresem: https://zrzutka.pl/586wv9

Do odbudowy domu potrzebne są materiały m.in. okna, drzwi wewnętrzne, coś na podłogi i ściany oraz piec i grzejniki. Może czytają nas przedstawiciele firm, które mogłyby przekazać materiały albo sprzedać ze zniżką?

17 komentarzy

  • AK
    AK piątek, 07 wrzesień 2018 21:44 Link do komentarza

    Wspaniali ludzie potrzebują naszej pomocy. Jesli ktoś ma możliwość proszę pomóżcie

  • Agata
    Agata piątek, 07 wrzesień 2018 21:53 Link do komentarza

    Mam trochę mebli, nie są to nowe rzeczy ale myślę że mogą jeszcze trochę posłużyć. Mam też zlewozmywak. Tylko kwestia transportu. Ja nie mam jak tego dostarczyć

  • Wspolczujaca
    Wspolczujaca sobota, 08 wrzesień 2018 21:54 Link do komentarza

    A w jakim wieku sa te dwie dziewczynki?

  • pin
    pin poniedziałek, 10 wrzesień 2018 07:49 Link do komentarza

    Skoro jedna z nich ma 7mioletniego syna, to raczej nie są to dziewczynki...

  • emka
    emka poniedziałek, 10 wrzesień 2018 07:51 Link do komentarza

    Dlaczego ludzie nie czytają tego co jest napisane?
    "- Trzy wspaniałe kobiety, które w życiu przeszły bardzo wiele złego, ale sobie poradziły. Ciężko pracowały od najmłodszych lat, aby móc utrzymać siebie i ten dom."

  • Elżbieta
    Elżbieta poniedziałek, 10 wrzesień 2018 15:06 Link do komentarza

    Mam mnóstwo ubrań do oddania tylko proszę o informację gdzie je można dostarczyć. Zamiast wrzucać do kontenerów caritas mogę bezpośrednio dla tych ludzi przekazać.

  • Basia
    Basia poniedziałek, 10 wrzesień 2018 19:42 Link do komentarza

    Jestem z Zamościa.Chętnie oddam telewizor.

  • Angelika Maj
    Angelika Maj wtorek, 11 wrzesień 2018 06:31 Link do komentarza

    Kochani!!! Jestescie mega. Zbiorka odbywa sie w salonie kosmetycznym Magnolia na ul. Spadek
    Oraz w GOPS w Nieliszu tam mozecie dostarczac wszystko
    Rozmiary ubran to 42-44 buty 39-40
    Dla chlopca na 128cm buty 35
    Mile widziane rowniez zabawki
    Wiecej info moge udzielic na facebooku
    Angelika Maj

  • Powodzenia wszystkim.
    Powodzenia wszystkim. czwartek, 22 listopad 2018 18:54 Link do komentarza

    Komentuję, jestem z Polski. W czerwcu wyjeżdżam do Niemiec, aby założyć firmę z pożyczką w wysokości 38 000 euro, którą otrzymuję od Jameson finance Inc. Moje pytanie dotyczy osób, które potrzebują pieniędzy na swoje potrzeby biznesowe lub osobiste. Czy potrzebujesz pilnej i zabezpieczonej pożyczki? następnie skontaktuj się z Jameson Finance teraz e-mailem: (theodorejamesonfinance@gmail.com), ponieważ pomagają tak wielu ludziom z pożyczkami.

    Powodzenia wszystkim.

  • Ben Waker
    Ben Waker wtorek, 12 luty 2019 02:00 Link do komentarza

    Uzasadniony kredyt pożyczkodawcy dobrą reputację. Jesteśmy dynamiczną firmą, dzięki której zapewniamy pomoc finansową dla osób, które potrzebują pomocy finansowej, które mają zły kredyt lub potrzebują pieniędzy na opłacanie rachunków, aby inwestować w biznes. Jad Kimi używa tego medium do informowania o tym, że zapewniamy niezawodną pomoc dla beneficjentów z przyjemnością udzielimy Ci pożyczki. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (larry88buknor@mail.ru) o Whats'App Numer: +18454007792

  • Mrs VICTORIA JOHNSON
    Mrs VICTORIA JOHNSON wtorek, 12 marzec 2019 20:51 Link do komentarza

    Jeśli szukasz pożyczki w wysokości 10 000 euro do 10 000 000 euro, możesz zapłacić za pożyczkę, pożyczkę, pożyczkę, pożyczkę, pożyczkę, pożyczkę, pożyczkę, pożyczkę, pożyczkę, pożyczkę, pożyczkę ))
    A może odmówiono Ci pożyczki?
    Złóż wniosek i uzyskaj prawdziwą pożyczkę finansową, przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
    PACIFIC FINANCIAL LOAN FIRM, jesteś pożyczkodawcą na poziomie międzynarodowym.
    Spłata pożyczki rozpoczyna się od 3 do 35 lat.

    O NATYCHMIASTOWĄ ODPOWIEDŹ I PRZETWARZANIE WNIOSKU O DNI PRACY GRANICZNEJ,
    Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez ten list: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

    Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

    Pełna nazwa: ____________________________
    Wymagana kwota pożyczki: ________________
    czas trwania pożyczki: _________________________
    Cel pożyczki: ______________________
    Data urodzenia: ___________________________
    Płeć: _______________________________
    Stan cywilny: __________________________
    Adres kontaktowy: _______________________
    Miasto / kod pocztowy: __________________________
    Kraj: _______________________________
    Zajęcie: ____________________________
    Telefon komórkowy: __________________________

    Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

    dziękuję

    CEO.Mrs VICTORIA JOHNSON
    FIRMA PACIFIC FINANCIAL LOAN
    E-mail: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

  • 자동차보험료비교견적사이트

    Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have truly enjoyed browsing your
    blog posts. After all I'll be subscribing to your feed and I hope you write again very soon! http://www.mobilestation.org/

  • Mrs VICTORIA JOHNSON
    Mrs VICTORIA JOHNSON piątek, 29 marzec 2019 23:08 Link do komentarza

    Szukasz PRAWDZIWEJ FIRMY KREDYTOWEJ FINANSOWEJ, która udzieli Ci pożyczki w wysokości od 10 000 euro do 10 000 000 euro (na pożyczki biznesowe lub korporacyjne, pożyczki osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, kapitał podwyższonego ryzyka, pożyczki zdrowotne itp. ))
    A może odmówiono Ci pożyczki z banku lub instytucji finansowej z tego czy innego powodu?
    Złóż wniosek i uzyskaj prawdziwą pożyczkę finansową, przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
    PACIFIC FINANCIAL LOAN FIRM, jesteśmy pożyczkodawcą na poziomie międzynarodowym, który zapewnia PRAWDZIWE POŻYCZKI FINANSOWE osobom fizycznym i firmom o niskim oprocentowaniu 2% z ważnym dokumentem tożsamości lub paszportem międzynarodowym w celu weryfikacji.
    Spłata pożyczki rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat.

    O NATYCHMIASTOWĄ ODPOWIEDŹ I PRZETWARZANIE WNIOSKU O GRANICĘ W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH,
    Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez ten list: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

    Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

    Pełna nazwa: ____________________________
    Wymagana kwota pożyczki: ________________
    czas trwania pożyczki: _________________________
    Cel pożyczki: ______________________
    Data urodzenia: ___________________________
    Płeć: _______________________________
    Stan cywilny: __________________________
    Adres kontaktowy: _______________________
    Miasto / kod pocztowy: __________________________
    Kraj: _______________________________
    Zajęcie: ____________________________
    Telefon komórkowy: __________________________

    Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

    podziękować

    CEO.Mrs VICTORIA JOHNSON
    FIRMA PACIFIC FINANCIAL LOAN
    E-mail: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

  • quest vera
    quest vera niedziela, 31 marzec 2019 04:20 Link do komentarza

    Czy potrzebujesz funduszy?
    Szukasz finansów?
    Szukasz pieniędzy na rozwój swojej firmy?
    Pomagamy osobom fizycznym i firmom uzyskać pożyczki biznesowe
    rozwijać i zakładać nowe firmy pod każdym względem. Uzyskaj niedrogą pożyczkę odsetkową w wysokości 2%, czy potrzebujesz tej gotówki / pożyczki dla firm i księgowości? Następnie wyślij nam e-mail, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami przez e-mail: royalfunds.help@gmail.com

  • razac razac
    razac razac sobota, 06 kwiecień 2019 03:15 Link do komentarza

    Standardowe finanse online

    Czy jesteś biznesmenem czy kobietą? Czy potrzebujesz środków na założenie własnej firmy? Czy musisz zrównoważyć swój dług lub zapłacić rachunki lub rozpocząć dobrą ofertę? Czy potrzebujesz środków na sfinansowanie swojego projektu? Oferujemy pożyczki gwarantowane przy naszej doskonałej stopie procentowej 3%. Osoby fizyczne, firmy, agencje nieruchomości i organy spółki. W przypadku aplikacji i dodatkowych informacji odpowiedz na następujący adres e-mail: Royalfunds.help@gmail.com
    Dzięki i czekamy na szybką odpowiedź

  • razac razac