Reklama
Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 90-latki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Wczoraj przed południem policjanci z Dołhobyczowa przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 90-latki. Kobieta oddaliła się w nieznanym kierunku, nie nawiązując kontaktu z rodziną. Po niespełna pół godzinnych poszukiwaniach funkcjonariusze odnaleźli wycieńczoną kobietę na jednym z pobliskich pól. Mieszkanka gminy Dołhobyczów otrzymała niezbędną pomoc.

Wczoraj przed południem kobieta wyszła z domu bez słowa i nie można było z nią nawiązać żadnego kontaktu. Dyżurny niezwłocznie poinformował wszystkie patrole o zdarzeniu, podając rysopis osoby zaginionej.

Policjanci z Posterunku Policji w Dołhobyczowie już po niespełna pół godzinnych poszukiwaniach terenu gminy zauważyli osobę idącą polem w kierunku miejscowości Zaręka. Jak się okazało była to zaginiona 90-latka. Kobieta nie posiadała żadnych widocznych obrażeń ciała jednak była wycieńczona. Na miejsce wezwano pomoc medyczną.

Z uwagi na fakt, że 90-latka przybywała dłuższy czas na słońcu załoga karetki pogotowia zadecydowała, aby przewieźć kobietę do szpitala w celu wykonania niezbędnych badań.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us