Reklama
Reklama

Biłgoraj: Pijani rodzice "opiekowali" się dziećmi

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Nietrzeźwi rodzice wczoraj „opiekowali” się swoimi dziećmi w wieku 3 i 16-lat. Matka dzieci miała w organizmie prawie promil alkoholu, a ojciec ponad promil.

Jak informuje policja, dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informację, że na jednym z osiedli mieszkaniowych w Biłgoraju nietrzeźwi rodzice sprawują opiekę nad dziećmi. Policjanci na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Pod wskazanym adresem znajdowało się dwoje dzieci w wieku 3 i 16-lat. Ojciec miał w organizmie ponad promil alkoholu, natomiast 34-letnia matka prawie promil. Dzieci trafiły pod opiekę rodziny.

Policjanci będą ustalać czy swoim zachowaniem narazili dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. O sprawie zostanie również poinformowany Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us