Reklama
Reklama

Stanisławów: Wjechał do rowu i poszedł ... na piwo

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W sobotni poranek policjanci zostali skierowani do Stanisławowa gdzie według relacji świadka nietrzeźwy kierowca wjechał do rowu. Mężczyzna wraz z dwójką pasażerów wyszedł z pojazdu i ... poszedł na piwo.

Świadek zdarzenia, 33 latek z gminy Józefów, poinformował policjantów, że kierowca osobówki jechał całą szerokością jezdni i omal go nie potrącił.

Jak ustalili policjanci, samochodem podróżowało trzech mężczyzn w stanie upojenia alkoholowego. Pojazdem kierował 29 latek z gminy Józefów a wraz z nim w pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn 41 letni mieszkaniec gminy Józefów oraz 46 latek z gminy Krasnobród. 29-latek w rozmowie z policjantami potwierdził słowa świadka twierdząc beztrosko, że kierując samochodem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu a następnie wszyscy trzej postanowili pójść do pobliskiego sklepu na piwo.

Jak wykazało policyjne badanie alkomatem, 29-latek miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu, ponadto nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej. Jakby tego było mało po sprawdzeniu w policyjnych bazach wyszło na jaw, że 29 latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Pasażerowie byli jeszcze bardziej pijani niż kierowca. 41-latek miał w organizmie równo 4 promile alkoholu a 46-latek prawie 4 promile.

Kierowca stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości i pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us