Reklama
Reklama

Pow. krasnostawski: Czołowe zderzenie dwóch Volkswagenów

foto: Policja foto: Policja

Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa Volkswageny. Pięć osób trafiło do szpitala, w tym 5-letnie dziecko. Obrażenia trzech osób są "bardzo poważne".

Do wypadku doszło wczoraj po południu w miejscowości Krupe. 

Jak informuje policja, przed godziną 15:00 na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa Volkswageny. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący Golfem 35-letni mieszkaniec Rejowca Fabrycznego omijał pojazdy, które zatrzymały się za skręcającym Oplem. Wykonując ten manewr kierowca Golfa, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka Passatem. Obydwa pojazdy wypadły z drogi. Kierowca Golfa i podróżująca z nim 30-letnia pasażerka zostali zakleszczeni w pojeździe. Aby wydobyć ich z pojazdu konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu. Obydwoje trafili do szpitala, przy czym kobieta, transportowana była śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obrażenia jakich doznali okazały się bardzo poważne.

Do szpitala trafili też wszyscy podróżujący Passatem w tym 5-letnie dziecko. Najpoważniejszych obrażeń doznała 38-letnia pasażerka. Podróżujący z nią 39-letni mąż i syn doznali ogólnych potłuczeń.

Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Obaj kierujący byli trzeźwi.


1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us