Reklama
Reklama

Uszkodził busa, chciał się zemścić na szefie

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z posterunku w Potoku Górnym (pow. biłgorajski) zatrzymali mężczyznę, który podczas niedzielnego festynu uszkodził zaparkowanego busa. Wandal wyrwał rejestrację, uszkodził boczne lusterko i zarysował szyby. Sprawcą okazał się 56-latek, który uszkodził samochód szefa, by się na nim zemścić.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Biszczy.

Podczas odbywającego się tam festynu policjanci zostali powiadomieni o tym, że jakiś wandal uszkodził zaparkowanego busa. Sprawca wyrwał rejestrację, uszkodził boczne lusterko a także zarysował szyby i lakier w drzwiach opla.

Świadek wskazał mundurowym kierunek ucieczki wandala oraz podała jego rysopis. Sprawca został namierzony. Okazał się nim 56-latek z Piask. Mężczyzna w chwili zatrzymana miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Przyznał się, że zniszczył samochód, bo wiedział, że należy do jego szefa. Zrobił to ze złości na pracodawcy, który widząc, że jest nietrzeźwy nie pozwolił mu pracować.

Straty jakie wstępnie oszacował właściciel auta to około 1,5 tys. zł. Sprawca zniszczenia mienia wkrótce odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us