Reklama
Reklama

Wezwał Policję, bo słyszał krzyki. Miał przy sobie narkotyki

foto: Policja foto: Policja

Mieszkaniec Tomaszowa wezwał policję, bo jak twierdził, nie może dostać się do domu znajomej, a ze środka słyszy krzyki. Okazało się, że mieszkanie było puste a kobieta po prostu wyszła do sklepu. Co ciekawe, 27-latek posiadał przy sobie substancje psychotropowe.

Jak informuje policja, w sobotnie popołudnie na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, prosząc o pilną interwencję. Twierdził, że przyszedł do koleżanki jednak drzwi do domu są zamknięte, a wewnątrz słychać krzyki. Kiedy funkcjonariusze przyjechali pod wskazany adres, zgłaszający nie wiedział, po co wzywał policję. Jak się okazało, jego znajoma była w sklepie i kiedy wróciła do domu, wpuściła kolegę do środka.

Funkcjonariusze poinformowali zgłaszającego, że będzie sporządzony wniosek do sądu ze względu za bezpodstawne wezwanie. 27-latek zachowywał się podejrzanie, więc policjanci postanowili go przeszukać. Ujawnili przy nim kilkanaście gramów substancji psychotropowych, kilka tabletek i woreczek ze skrystalizowaną substancją.

Mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego został przewieziony na komendę w celu wykonania czynności procesowych. Wkrótce odpowie za posiadanie narkotyków.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us