Reklama
Reklama

Przejażdżka nowym samochodem zakończona dachowaniem

foto: Policja foto: Policja

Tylko na strachu i niegroźnych potłuczeniach zakończyła się jazda BMW dla dwójki mieszkańców pow. krasnostawskiego. 19-latek tuż po zakupie auta zabrał ojca na przejażdżkę. Auto wypadło z drogi i dachowało.

W sobotę w godzinach popołudniowych krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w m. Orłów Drewniany w gm. Izbica. Na miejscu funkcjonariusze zastali zniszczone BMW oraz dwóch mężczyzn, 19-latka oraz jego ojca, którzy zostali zabrani do szpitala. Okazało się, że nie doznali poważnych obrażeń ciała.

Policjanci ustalili, że pojazdem kierował 19-latek. W pewnym momencie młody mężczyzna, najprawdopodobniej wskutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Auto dachowało.

Całe szczęście, kierowcy i pasażerowi nie stało się nic poważnego.

Okazało się, że 19-latek kilka godzin wcześniej zakupił auto i razem z ojcem wybrał się na przejażdżkę.

Kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Za popełnione wykroczenie zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us