Reklama

Krasnystaw: Z zazdrości zaatakował nożem

foto: Policja foto: Policja

Krasnostawscy policjanci zatrzymali 25-latka, który w minioną środę w jednym z mieszkań zaatakował nożem 26-latka. Poszkodowany trafił do szpitala, jednak na szczęście zadane mu rany okazały się niegroźne. Jak ustalili mundurowi, powodem zachowania 25-latka był zawód miłosny.

Do tego zdarzenia doszło w środę na jednym z osiedli w Krasnymstawie.

Po godz. 5:00 dyżurny krasnostawskiej Policji odebrał zgłoszenie o ugodzeniu nożem mężczyzny podczas awantury domowej. Przybyli na miejsce policjanci zastali załogę karetki pogotowia, udzielającej pomocy poszkodowanemu 26-letniemu mężczyźnie. Przed przybyciem policjantów sprawca zdarzenia uciekł.

Jak ustalili policjanci, 26-latek został zaatakowany ostrym narzędziem przez 25-latka, który przyszedł do mieszkania swojej byłej partnerki. Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na szczęście okazało się, że zadane mu rany nie były bardzo poważne.

Kryminalni zatrzymali sprawcę tego zdarzenia i osadzili w policyjnym areszcie. Jak ustalili mundurowi, powodem jego zachowania był zawód sercowy oraz fakt, że nie chciał opuścić mieszkania byłej partnerki.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us