Reklama

Zaatakował 51-latka, który przyszedł do jego matki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

32-latek zaatakował mężczyznę, który przyszedł w odwiedziny do jego matki. W wyniku szarpaniny, 51-latek doznał obrażeń przedramienia. Policjanci zatrzymali 32-latka.

Do bójki doszło wczoraj w nocy na osiedlu przy ul. Rolniczej w Tomaszowie Lubelskim.

Jak informuje policja, do tomaszowskiej komendy zadzwonił mężczyzna który zgłosił, że widzi dwóch bijących się przed blokiem mężczyzn. Na miejscu patrol zauważył zakrwawionego mężczyznę. Ze względu na obficie krwawiącą ranę przedramienia, policjant założył opatrunek uciskowy. 51-latek powiedział, że przyszedł odwiedzić znajomą. Kiedy był w jej mieszkaniu, pomiędzy nim a jej synem doszło do kłótni. W momencie kiedy wychodził z mieszkania, 32-latek wybiegł za nim i zaczął go szarpać. 51-latek po chwili zobaczył, że ma całą rękę we krwi.

32-latek uciekł do domu. Nie chciał otworzyć drzwi funkcjonariuszom. Mundurowi zdecydowali się wejść do mieszkania przez uchylone drzwi balkonowe. 32-latek leżał na łóżku pobrudzony krwią. W domu znajdowała się jeszcze jego matka. 32-latkek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Mężczyźni uczestniczący w bójce byli pod wpływem alkoholu. Za naruszenie czynności narządu ciała, grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us