Reklama
Reklama

Policjanci odzyskali skradzione samochody

foto: Policja foto: Policja

Na gorącym uczynku wpadł złodziej samochodów. 27-letni ob. Ukrainy z placu w Hrebennem ukradł dwa samochody i próbował ukraść kolejnego. Został ujęty przez właściciela mercedesa. Policjanci zatrzymali także dwóch mieszkańców gm. Narol, którzy odpowiedzą za paserstwo.

Policja informuje, że 27-letni ob. Ukrainy wpadł w momencie, gdy próbował ukraść mercedesa z wynajmowanego placu w Hrebennem. Sprawcę ujął właściciel pojazdu i powiadomił policjantów. Jak się okazało, właściciel mercedesa zgłosił także, że zostały mu skradzione jeszcze dwa kolejne samochody: Audi A4 i nissan. Kluczyki do tych samochodów były schowane w podłokietniku mercedesa, do którego próbował włamać się zatrzymany 27-latek.

Tomaszowscy operacyjni szybko ustalili, gdzie znajdują się skradzione samochody. Nissan znajdował się na złomie w rejonie Tomaszowa Lubelskiego. Ustalono, że samochód sprzedał tam 44-letni mieszkaniec gm. Narol, który kupił go od znajomego z tej samej miejscowości. U tego drugiego z kolei policjanci podczas przeszukania ujawnili skradzione audi. Było ukryte pod plandeką.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. 27-letni obywatel Ukrainy odpowie za kradzież, pozostali dwaj za paserstwo.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us