Reklama

Zasnął za kierownicą, wjechał w ogrodzenie

foto: Policja foto: Policja

Kierujący pojazdem marki Renault zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w drzewo, a następnie w ogrodzenie posesji. Jak informuje zamojska policja, najprawdopodobniej mężczyzna zasnął za kierownicą.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Wielączy.

- Kierujący pojazdem marki Renault, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w drzewo, a następnie jazdę skończył uderzając w ogrodzenie posesji. Załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyznę do szpitala celem wykonania dalszych badań. Na szczęście okazało się, że mężczyzna nie odniósł obrażeń - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci badają szczegóły i okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną utraty panowania nad pojazdem było zaśnięcie mężczyzny za kierownicą. Mężczyzna był trzeźwy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us